Soutěž „green Xmas 2023“

ano, dárky letos nosí XPJ! K jejich získání stačí nakoupit technickou izolaci KNAUF INSULATION a vybrat si dárek! Na této stránce se dočtete vše podstatné, pokud byste i tak měli dotazy, stačí napsat na info@xpj-trade.com, obratem Vám odpovíme.

Stručná pravidla soutěže green Xmas 2023

  • Pořadatelem, vyhlašovatelem i organizátorem soutěže je společnost XPJ TRADE s.r.o.
  • Soutěž probíhá ve dnech od 24. 9. 2023 do 24. 12. 2023.
  • Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba podnikatel a podnikající právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku, která splní podmínky soutěže.
  • Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném poměru k pořadateli či organizátorovi.
  • Soutěžící se zúčastní soutěže tím, že si v době trvání soutěže (tj. od 24. 9. do 24. 12. 2023) objedná u pořadatele produkty KNAUF INSULATION v jedné nebo více objednávkách a tuto nebo tyto uhradí řádně a včas do data splatnosti faktury. Objednávka zboží musí být učiněna na e‐mail odbyt@xpj‐trade.com. Pro zařazení do soutěže musí mít objednávka či součet objednávek hodnotu min. 50.000,- Kč bez DPH.
  • Za každých 4.000,- Kč (bez DPH) obratu získává soutěžící 1 bod. Dle počtu získaných bodů si soutěžící vybere svoji odměnu.
  • Soutěžícím budou vybrané odměny předány po řádné a včasné úhradě faktury za zboží, a to osobně zástupcem pořadatele v termínu dohodnutém mezi pořadatelem a daným soutěžícím.

Technické izolace KNAUF INSULATION

Výrobky z minerální vlny společnosti KNAUF INSULATION s technologií ECOSE® mají výhodu v použití bezformaldehydového pojiva, které je založeno na obnovitelných biologických materiálech místo chemikálií založených na ropě. Technologie byla vyvinuta pro výrobky z minerální vlny společnosti KNAUF INSULATION, která velmi dbá na ochranu životního prostředí. Tato ekologická technologie navíc neovlivňuje tepelné, akustické nebo požární vlastnosti minerální vlny. Izolační materiály vyrobené technologií ECOSE® neobsahují žádná umělá barviva – barva je zcela přirozená.

Společnost XPJ TRADE vnímá od svého založení téma udržitelnosti ve stavebnictví jako nosný bod svojí obchodní filozofie a strategie. Materiály technických izolací KNAUF INSULATION s technologií ECOSE® strategii udržitelnosti ve stavebnictví podporují a dokladují. Z obchodního hlediska jsou navíc produkty s unikátní výrobní technologií ECOSE® cenově srovnatelné s dalšími produkty na trhu, které udržitelné stavebnictví nepodporují.

Do soutěže green Xmas 2023 jsou zařazeny tyto produkty KNAUF INSULATION

Odměny v soutěži green Xmas 2023

10 bodů

sada vrtacích a šroubovacích bitů
BOSCH
X-line Premium

20 bodů

aku šroubovák
Einhell
Power X-Change

50 bodů

mobilní telefon
Xiaomi
Redmi Note 12 5G

100 bodů

herní konzole
Xbox
Series X 1 TB

150 bodů

skládací elektrokoloběžka
Xiaomi
Electric Scooter 4 Pro

200 bodů

dataprojektor
XGIMI
Horizon

250 bodů

multifunkční tiskárna
Xerox
VersaLink C405V-DN

300 bodů

elektrokoloběžka
Eljet
X-Rider black

ilustrační fotografie odměn získány z internetových prodejních portálů